Wedstrijden Week 36 [2023]

Wedstrijden Week 36 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
Za 09/09/2023
16:00
OJU13N2R1b
Competitie
-
KVC Panda's LOKEREN (+1)
0
-
4
9/25, 12/25, 17/25, 18/25
CompOJU13N2R1bZa09/09/202316:00VC Belvoc BELSELE CKVC Panda's LOKEREN (+1)B60 - 49/25, 12/25, 17/25, 18/25
PROVINCIALE BEKER DAMES
Za 09/09/2023
20:00
OBPD
Beker
VC Belvoc BELSELE A (3)
-
Zovoc LIEVEGEM B (4)
3
-
0
25/20, 25/18, 25/23
BekerOBPDZa09/09/202320:00VC Belvoc BELSELE A (3)Zovoc LIEVEGEM B (4)B63 - 025/20, 25/18, 25/23

Wedstrijden Week 37 [2023]

Wedstrijden Week 37 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 16/09/2023
20:30
OHP2
Competitie
-
BMV BEVEREN MELSELE B
0
-
3
17/25, 14/25, 18/25
Reserven: 2 - 1
CompOHP2Za16/09/202320:30VC Belvoc BELSELE ABMV BEVEREN MELSELE BB60 - 317/25, 14/25, 18/252 - 1
HEREN PROMO 3A
Za 16/09/2023
16:00
OHP3A
Competitie
-
BMV BEVEREN MELSELE C
2
-
3
25/22, 16/25, 25/21, 23/25, 12/15
Reserven: 1 - 2
CompOHP3AZa16/09/202316:00VC Belvoc BELSELE BBMV BEVEREN MELSELE CB62 - 325/22, 16/25, 25/21, 23/25, 12/151 - 2
DAMES PROMO 3A
Za 16/09/2023
16:45
ODP3A
Competitie
Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws C
-
3
-
0
25/12, 25/13, 25/17
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa16/09/202316:45Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws CVC Belvoc BELSELE AS33 - 025/12, 25/13, 25/17Forfait bezoekers
DAMES PROMO 3A
Zo 17/09/2023
18:00
ODP3A
Competitie
JTV Dero ZELE - BERLARE B
-
3
-
2
18/25, 25/20, 25/22, 27/29, 15/2
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZo17/09/202318:00JTV Dero ZELE - BERLARE BVC Belvoc BELSELE BB33 - 218/25, 25/20, 25/22, 27/29, 15/20 - 3
Za 16/09/2023
13:00
OJU15N2R1a
Competitie
Volley Team TEMSE (+1)
-
3
-
2
25/9, 25/23, 24/26, 21/25, 15/11
CompOJU15N2R1aZa16/09/202313:00Volley Team TEMSE (+1)VC Belvoc BELSELE (+1)S103 - 225/9, 25/23, 24/26, 21/25, 15/11
Za 16/09/2023
15:30
OJU13N1R1a
Competitie
VC KALKEN A
-
0
-
4
14/25, 5/25, 14/25, 13/25
CompOJU13N1R1aZa16/09/202315:30VC KALKEN AVC Belvoc BELSELE AL60 - 414/25, 5/25, 14/25, 13/25
Zo 17/09/2023
14:30
OJU13N2R1a
Competitie
-
BMV BEVEREN MELSELE
4
-
0
25/22, 25/19, 25/22, 25/23
CompOJU13N2R1aZo17/09/202314:30VC Belvoc BELSELE BBMV BEVEREN MELSELE B64 - 025/22, 25/19, 25/22, 25/23
Za 16/09/2023
14:30
OJU13N2R1b
Competitie
Volleyteam Real WETTEREN (+1)
-
3
-
1
25/8, 25/22, 25/17, 18/25
CompOJU13N2R1bZa16/09/202314:30Volleyteam Real WETTEREN (+1)VC Belvoc BELSELE CW43 - 125/8, 25/22, 25/17, 18/25
Zo 17/09/2023
15:00
OMU17N2R1a
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
1
-
3
19/25, 23/25, 25/20, 24/26
CompOMU17N2R1aZo17/09/202315:00VC Belvoc BELSELE AVolley Team TEMSE (+1)B61 - 319/25, 23/25, 25/20, 24/26
Za 16/09/2023
18:00
OMU17N2R1c
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
4
-
0
25/11, 25/18, 25/8, 25/10
CompOMU17N2R1cZa16/09/202318:00VC Belvoc BELSELE B (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE BB64 - 025/11, 25/18, 25/8, 25/10
Zo 17/09/2023
10:30
OMU13N2R1d
Competitie
VC KALKEN A
-
4
-
0
25/10, 25/15, 25/4, 25/22
CompOMU13N2R1dZo17/09/202310:30VC KALKEN AVC Belvoc BELSELE B (+1)L64 - 025/10, 25/15, 25/4, 25/22

Wedstrijden Week 38 [2023]

Wedstrijden Week 38 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Zo 24/09/2023
18:00
OHP2
Competitie
Caruur Volley GENT C
-
3
-
0
25/23, 25/18, 25/16
Reserven: 3 - 0
CompOHP2Zo24/09/202318:00Caruur Volley GENT CVC Belvoc BELSELE AO83 - 025/23, 25/18, 25/163 - 0
HEREN PROMO 3A
Za 23/09/2023
20:00
OHP3A
Competitie
-
Volley Team TEMSE B
0
-
3
14/25, 15/25, 14/25
Reserven: 0 - 3
CompOHP3AZa23/09/202320:00VC Belvoc BELSELE BVolley Team TEMSE BB60 - 314/25, 15/25, 14/250 - 3
DAMES PROMO 3A
Za 23/09/2023
20:30
ODP3A
Competitie
-
Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws C
0
-
3
19/25, 19/25, 21/25
Reserven: 1 - 2
CompODP3AZa23/09/202320:30VC Belvoc BELSELE BVamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws CB60 - 319/25, 19/25, 21/251 - 2
Zo 24/09/2023
13:30
OJU17N2a
Competitie
-
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM (+1)
4
-
0
25/19, 25/15, 25/23, 25/20
CompOJU17N2aZo24/09/202313:30VC Belvoc BELSELEEevoc ERTVELDE-EVERGEM (+1)B64 - 025/19, 25/15, 25/23, 25/20
Za 23/09/2023
14:30
OJU15N2R1a
Competitie
-
Caruur Volley GENT B
3
-
1
23/25, 27/25, 26/24, 25/20
CompOJU15N2R1aZa23/09/202314:30VC Belvoc BELSELE (+1)Caruur Volley GENT BB63 - 123/25, 27/25, 26/24, 25/20
Za 23/09/2023
16:15
OJU13N1R1a
Competitie
-
Caruur Volley GENT A
3
-
1
25/21, 20/25, 25/17, 25/19
CompOJU13N1R1aZa23/09/202316:15VC Belvoc BELSELE ACaruur Volley GENT AB63 - 125/21, 20/25, 25/17, 25/19
Za 23/09/2023
17:30
OJU13N2R1a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
-
1
-
3
7/25, 25/12, 13/25, 18/25
CompOJU13N2R1aZa23/09/202317:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE VC Belvoc BELSELE BN41 - 37/25, 25/12, 13/25, 18/25
Zo 24/09/2023
16:00
OJU13N2R1b
Competitie
JTV Dero ZELE - BERLARE B
-
4
-
0
25/6, 25/14, 25/15, 25/11
CompOJU13N2R1bZo24/09/202316:00JTV Dero ZELE - BERLARE BVC Belvoc BELSELE CB34 - 025/6, 25/14, 25/15, 25/11
Za 23/09/2023
14:00
OMU15N2R1a
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN B (+1)
3
-
2
25/17, 17/25, 13/25, 25/22, 15/11
CompOMU15N2R1aZa23/09/202314:00VC Belvoc BELSELE (+1)Asterix Avo BEVEREN B (+1)B63 - 225/17, 17/25, 13/25, 25/22, 15/11
Za 23/09/2023
11:30
OMU13N2R1a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
-
3
-
2
25/22, 25/18, 23/25, 21/25, 15/6
CompOMU13N2R1aZa23/09/202311:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE BVC Belvoc BELSELE A (+1)B13 - 225/22, 25/18, 23/25, 21/25, 15/6
Za 23/09/2023
12:30
OMU13N2R1d
Competitie
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM A
-
4
-
0
25/7, 25/5, 25/9, 25/9
CompOMU13N2R1dZa23/09/202312:30Eevoc ERTVELDE-EVERGEM AVC Belvoc BELSELE B (+1)E54 - 025/7, 25/5, 25/9, 25/9

Wedstrijden Week 39 [2023]

Wedstrijden Week 39 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 30/09/2023
16:30
OHP2
Competitie
SSJ HEMELVEERDEGEM B
-
3
-
1
23/25, 25/13, 25/23, 25/20
Reserven: 2 - 1
CompOHP2Za30/09/202316:30SSJ HEMELVEERDEGEM BVC Belvoc BELSELE AL93 - 123/25, 25/13, 25/23, 25/202 - 1
HEREN PROMO 3A
Za 30/09/2023
20:00
OHP3A
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE C
0
-
3
20/25, 13/25, 16/25
Reserven: 0 - 3
CompOHP3AZa30/09/202320:00VC Belvoc BELSELE BGimm-e Waasland KRUIBEKE CB60 - 320/25, 13/25, 16/250 - 3
DAMES PROMO 3A
Za 30/09/2023
17:15
ODP3A
Competitie
Avanti AALTER B
-
3
-
1
23/25, 25/11, 25/9, 26/24
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa30/09/202317:15Avanti AALTER BVC Belvoc BELSELE AA33 - 123/25, 25/11, 25/9, 26/243 - 0
Za 30/09/2023
15:30
OJU17N2a
Competitie
VC Spectrum MOERBEKE-WAAS
-
2
-
3
25/20, 10/25, 28/26, 22/25, 9/15
CompOJU17N2aZa30/09/202315:30VC Spectrum MOERBEKE-WAASVC Belvoc BELSELEM92 - 325/20, 10/25, 28/26, 22/25, 9/15
Za 30/09/2023
15:30
OJU15N2R1a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
-
3
-
1
25/21, 25/16, 25/21, 18/25
CompOJU15N2R1aZa30/09/202315:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE VC Belvoc BELSELE (+1)N43 - 125/21, 25/16, 25/21, 18/25
Za 30/09/2023
14:00
OJU13N2R1b
Competitie
-
VC KALKEN B (+1)
0
-
4
22/25, 24/26, 24/26, 14/25
CompOJU13N2R1bZa30/09/202314:00VC Belvoc BELSELE CVC KALKEN B (+1)B60 - 422/25, 24/26, 24/26, 14/25
Zo 01/10/2023
09:30
OMU17N2R1a
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN
-
1
-
3
23/25, 15/25, 25/16, 19/25
CompOMU17N2R1aZo01/10/202309:30Nidak NIEUWKERKEN VC Belvoc BELSELE AN41 - 323/25, 15/25, 25/16, 19/25
Za 30/09/2023
13:30
OMU17N2R1c
Competitie
JTV Dero ZELE - BERLARE B
-
0
-
4
21/25, 22/25, 14/25, 9/25
CompOMU17N2R1cZa30/09/202313:30JTV Dero ZELE - BERLARE BVC Belvoc BELSELE B (+1)Z20 - 421/25, 22/25, 14/25, 9/25
Zo 01/10/2023
09:30
OMU15N2R1a
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN A
-
4
-
0
25/6, 25/14, 25/4, 25/17
CompOMU15N2R1aZo01/10/202309:30Nidak NIEUWKERKEN A VC Belvoc BELSELE (+1)N44 - 025/6, 25/14, 25/4, 25/17
Za 30/09/2023
16:15
OMU13N2R1d
Competitie
-
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B
0
-
4
18/25, 10/25, 7/25, 17/25
CompOMU13N2R1dZa30/09/202316:15VC Belvoc BELSELE B (+1)VC Flygha GREMBERGEN-HAMME BB60 - 418/25, 10/25, 7/25, 17/25

Wedstrijden Week 40 [2023]

Wedstrijden Week 40 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 3A
Zo 08/10/2023
18:00
OHP3A
Competitie
VC Delhaize LEDE B
-
3
-
0
25/11, 25/17, 25/11
Reserven: 2 - 1
CompOHP3AZo08/10/202318:00VC Delhaize LEDE BVC Belvoc BELSELE BL73 - 025/11, 25/17, 25/112 - 1
DAMES PROMO 3A
Za 07/10/2023
20:30
ODP3A
Competitie
-
3
-
0
25/22, 25/21, 25/21
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa07/10/202320:30VC Belvoc BELSELE BVC Belvoc BELSELE AB63 - 025/22, 25/21, 25/213 - 0
Za 07/10/2023
10:30
OJU17N2a
Competitie
BMV BEVEREN MELSELE
-
3
-
2
25/19, 12/25, 25/20, 20/25, 15/11
CompOJU17N2aZa07/10/202310:30BMV BEVEREN MELSELE VC Belvoc BELSELEM53 - 225/19, 12/25, 25/20, 20/25, 15/11
Zo 08/10/2023
14:30
OJU13N2R1a
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
4
-
0
25/13, 28/26, 25/11, 25/16
CompOJU13N2R1aZo08/10/202314:30VC Belvoc BELSELE BVolley Team TEMSE (+1)B64 - 025/13, 28/26, 25/11, 25/16
Za 07/10/2023
12:45
OJU13N2R1b
Competitie
KVC Panda's LOKEREN (+1)
-
4
-
0
25/13, 25/13, 25/7, 25/21
CompOJU13N2R1bZa07/10/202312:45KVC Panda's LOKEREN (+1)VC Belvoc BELSELE CL34 - 025/13, 25/13, 25/7, 25/21
Zo 08/10/2023
13:00
OMU17N2R1a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE A
-
3
-
1
25/8, 23/25, 25/21, 25/19
CompOMU17N2R1aZo08/10/202313:00Gimm-e Waasland KRUIBEKE AVC Belvoc BELSELE AB13 - 125/8, 23/25, 25/21, 25/19
Za 07/10/2023
18:00
OMU17N2R1c
Competitie
-
Argos WAARSCHOOT (+1)
4
-
0
25/11, 25/19, 25/21, 25/15
CompOMU17N2R1cZa07/10/202318:00VC Belvoc BELSELE B (+1)Argos WAARSCHOOT (+1)B64 - 025/11, 25/19, 25/21, 25/15
Za 07/10/2023
16:00
OMU15N2R1a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE A
-
3
-
2
25/14, 21/25, 27/25, 13/25, 15/9
CompOMU15N2R1aZa07/10/202316:00Gimm-e Waasland KRUIBEKE AVC Belvoc BELSELE (+1)B13 - 225/14, 21/25, 27/25, 13/25, 15/9
Zo 08/10/2023
14:30
OMU13N2R1a
Competitie
-
KVC Panda's LOKEREN A
3
-
1
25/23, 9/25, 25/14, 25/21
CompOMU13N2R1aZo08/10/202314:30VC Belvoc BELSELE A (+1)KVC Panda's LOKEREN AB63 - 125/23, 9/25, 25/14, 25/21
Za 07/10/2023
13:30
OMU13N2R1d
Competitie
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws C (+1)
-
4
-
0
25/8, 25/9, 25/11, 25/14
CompOMU13N2R1dZa07/10/202313:30Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws C (+1)VC Belvoc BELSELE B (+1)S94 - 025/8, 25/9, 25/11, 25/14

Wedstrijden Week 41 [2023]

Wedstrijden Week 41 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 14/10/2023
20:00
OHP2
Competitie
Navok NAZARETH
-
3
-
1
25/23, 19/25, 25/21, 25/21
Reserven: 3 - 0
CompOHP2Za14/10/202320:00Navok NAZARETHVC Belvoc BELSELE AN53 - 125/23, 19/25, 25/21, 25/213 - 0
HEREN PROMO 3A
Za 14/10/2023
20:00
OHP3A
Competitie
-
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM B
1
-
3
21/25, 25/22, 13/25, 19/25
Reserven: 1 - 2
CompOHP3AZa14/10/202320:00VC Belvoc BELSELE BEevoc ERTVELDE-EVERGEM BB61 - 321/25, 25/22, 13/25, 19/251 - 2
DAMES PROMO 3A
Za 14/10/2023
20:00
ODP3A
Competitie
-
Jevo MALDEGEM A
0
-
3
12/25, 24/26, 17/25
Reserven: 1 - 2
CompODP3AZa14/10/202320:00VC Belvoc BELSELE AJevo MALDEGEM AB60 - 312/25, 24/26, 17/251 - 2
DAMES PROMO 3A
Zo 15/10/2023
15:00
ODP3A
Competitie
Avanti AALTER B
-
3
-
0
25/21, 25/14, 25/23
Reserven: 2 - 1
CompODP3AZo15/10/202315:00Avanti AALTER BVC Belvoc BELSELE BA33 - 025/21, 25/14, 25/232 - 1
Zo 15/10/2023
14:00
OJU17N2a
Competitie
-
VC Welbi AALTER/ RUISLEDE
3
-
2
19/25, 25/21, 26/28, 25/19, 15/11
CompOJU17N2aZo15/10/202314:00VC Belvoc BELSELEVC Welbi AALTER/ RUISLEDEB63 - 219/25, 25/21, 26/28, 25/19, 15/11
Za 14/10/2023
17:15
OJU15N2R1a
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (+1)
3
-
1
25/20, 25/18, 25/11, 20/25
CompOJU15N2R1aZa14/10/202317:15VC Belvoc BELSELE (+1)VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (+1)B63 - 125/20, 25/18, 25/11, 20/25
Za 14/10/2023
14:30
OJU13N1R1a
Competitie
Caruur Volley GENT A
-
3
-
1
25/13, 25/11, 25/19, 22/25
CompOJU13N1R1aZa14/10/202314:30Caruur Volley GENT AVC Belvoc BELSELE AO83 - 125/13, 25/11, 25/19, 22/25
Za 14/10/2023
17:30
OJU13N2R1a
Competitie
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws
-
3
-
1
25/6, 26/24, 25/21, 25/27
CompOJU13N2R1aZa14/10/202317:30Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-WsVC Belvoc BELSELE BS33 - 125/6, 26/24, 25/21, 25/27
Za 14/10/2023
14:00
OJU13N2R1b
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (G)
4
-
0
25/22, 25/18, 25/17, 25/18
CompOJU13N2R1bZa14/10/202314:00VC Belvoc BELSELE CVC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (G)B64 - 025/22, 25/18, 25/17, 25/18
Za 14/10/2023
16:15
OMU17N2R1a
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
1
-
3
18/25, 18/25, 26/28, 25/17
CompOMU17N2R1aZa14/10/202316:15VC Belvoc BELSELE AVamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BB61 - 318/25, 18/25, 26/28, 25/17
Zo 15/10/2023
15:30
OMU17N2R1c
Competitie
VC KALKEN B
-
1
-
3
25/22, 12/25, 14/25, 2/25
CompOMU17N2R1cZo15/10/202315:30VC KALKEN BVC Belvoc BELSELE B (+1)L61 - 325/22, 12/25, 14/25, 2/25
Za 14/10/2023
14:00
OMU15N2R1a
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
1
-
3
23/25, 19/25, 25/22, 11/25
CompOMU15N2R1aZa14/10/202314:00VC Belvoc BELSELE (+1)Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BB61 - 323/25, 19/25, 25/22, 11/25

Wedstrijden Week 42 [2023]

Wedstrijden Week 42 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 21/10/2023
20:30
OHP2
Competitie
-
VC KALKEN B
3
-
0
25/18, 25/12, 25/16
Reserven: 2 - 1
CompOHP2Za21/10/202320:30VC Belvoc BELSELE AVC KALKEN BB63 - 025/18, 25/12, 25/162 - 1
HEREN PROMO 3A
Zo 22/10/2023
17:15
OHP3A
Competitie
-
Caruur Volley GENT D
1
-
3
20/25, 15/25, 25/23, 22/25
Reserven: 1 - 2
CompOHP3AZo22/10/202317:15VC Belvoc BELSELE BCaruur Volley GENT DB61 - 320/25, 15/25, 25/23, 22/251 - 2
DAMES PROMO 3A
Za 21/10/2023
20:30
ODP3A
Competitie
Asterix Avo BEVEREN D
-
1
-
3
21/25, 25/23, 19/25, 19/25
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa21/10/202320:30Asterix Avo BEVEREN DVC Belvoc BELSELE AM51 - 321/25, 25/23, 19/25, 19/253 - 0
DAMES PROMO 3A
Za 21/10/2023
20:00
ODP3A
Competitie
Jevo MALDEGEM A
-
3
-
0
25/22, 25/17, 25/20
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa21/10/202320:00Jevo MALDEGEM AVC Belvoc BELSELE BM133 - 025/22, 25/17, 25/203 - 0
Za 21/10/2023
15:30
OJU17N2a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
-
0
-
4
19/25, 21/25, 23/25, 20/25
CompOJU17N2aZa21/10/202315:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE VC Belvoc BELSELEN40 - 419/25, 21/25, 23/25, 20/25
Za 21/10/2023
14:00
OJU15N2R1a
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
3
-
2
25/21, 14/25, 19/25, 25/11, 15/7
CompOJU15N2R1aZa21/10/202314:00VC Belvoc BELSELE (+1)Volley Team TEMSE (+1)B63 - 225/21, 14/25, 19/25, 25/11, 15/7
Zo 22/10/2023
14:00
OJU13N1R1a
Competitie
-
VC KALKEN A
4
-
0
25/10, 25/22, 25/14, 25/8
CompOJU13N1R1aZo22/10/202314:00VC Belvoc BELSELE AVC KALKEN AB64 - 025/10, 25/22, 25/14, 25/8
Za 21/10/2023
14:00
OJU13N2R1a
Competitie
BMV BEVEREN MELSELE
-
0
-
4
17/25, 20/25, 13/25, 16/25
CompOJU13N2R1aZa21/10/202314:00BMV BEVEREN MELSELE VC Belvoc BELSELE BM50 - 417/25, 20/25, 13/25, 16/25
Za 21/10/2023
14:00
OJU13N2R1b
Competitie
-
Volleyteam Real WETTEREN (+1)
0
-
4
8/25, 23/25, 17/25, 21/25
CompOJU13N2R1bZa21/10/202314:00VC Belvoc BELSELE CVolleyteam Real WETTEREN (+1)B60 - 48/25, 23/25, 17/25, 21/25
Za 21/10/2023
14:00
OMU17N2R1a
Competitie
Volley Team TEMSE (+1)
-
3
-
2
25/12, 19/25, 25/21, 17/25, 15/11
CompOMU17N2R1aZa21/10/202314:00Volley Team TEMSE (+1)VC Belvoc BELSELE AS103 - 225/12, 19/25, 25/21, 17/25, 15/11
Zo 22/10/2023
15:30
OMU17N2R1c
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
-
0
-
4
12/25, 9/25, 17/25, 6/25
CompOMU17N2R1cZo22/10/202315:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE BVC Belvoc BELSELE B (+1)B10 - 412/25, 9/25, 17/25, 6/25
Za 21/10/2023
15:00
OMU13N2R1a
Competitie
Asterix Avo BEVEREN C
-
1
-
3
25/21, 20/25, 20/25, 16/25
CompOMU13N2R1aZa21/10/202315:00Asterix Avo BEVEREN C VC Belvoc BELSELE A (+1)M51 - 325/21, 20/25, 20/25, 16/25
Zo 22/10/2023
14:00
OMU13N2R1d
Competitie
-
VC KALKEN A
0
-
4
11/25, 15/25, 12/25, 14/25
CompOMU13N2R1dZo22/10/202314:00VC Belvoc BELSELE B (+1)VC KALKEN AB60 - 411/25, 15/25, 12/25, 14/25

Wedstrijden Week 43 [2023]

Wedstrijden Week 43 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 3A
Zo 29/10/2023
18:00
OHP3A
Competitie
Caruur Volley GENT D
-
3
-
0
25/23, 25/16, 25/14
Reserven: 3 - 0
CompOHP3AZo29/10/202318:00Caruur Volley GENT DVC Belvoc BELSELE BO83 - 025/23, 25/16, 25/143 - 0
DAMES PROMO 3A
Zo 29/10/2023
17:00
ODP3A
Competitie
-
Zovoc LIEVEGEM A
2
-
3
28/26, 21/25, 18/25, 25/19, 9/15
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZo29/10/202317:00VC Belvoc BELSELE AZovoc LIEVEGEM AB62 - 328/26, 21/25, 18/25, 25/19, 9/150 - 3
Zo 29/10/2023
13:30
OJU17N2a
Competitie
-
BMV BEVEREN MELSELE
3
-
2
25/15, 25/20, 25/27, 23/25, 15/9
CompOJU17N2aZo29/10/202313:30VC Belvoc BELSELEBMV BEVEREN MELSELE B63 - 225/15, 25/20, 25/27, 23/25, 15/9
Za 28/10/2023
16:00
OMU17N2R1c
Competitie
Jevo MALDEGEM A
-
3
-
1
21/25, 25/16, 25/10, 25/14
CompOMU17N2R1cZa28/10/202316:00Jevo MALDEGEM AVC Belvoc BELSELE B (+1)M133 - 121/25, 25/16, 25/10, 25/14
Zo 29/10/2023
13:30
OMU13N2R1a
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN C
1
-
3
25/17, 18/25, 12/25, 25/27
CompOMU13N2R1aZo29/10/202313:30VC Belvoc BELSELE A (+1)Asterix Avo BEVEREN C B61 - 325/17, 18/25, 12/25, 25/27
PROVINCIALE BEKER DAMES
Zo 29/10/2023
18:00
OBPD
Beker
VC Belvoc BELSELE A (3)
-
Metanous Navok Ladies NAZARETH A (1)
1
-
3
25/23, 19/25, 20/25, 11/25
BekerOBPDZo29/10/202318:00VC Belvoc BELSELE A (3)Metanous Navok Ladies NAZARETH A (1)B61 - 325/23, 19/25, 20/25, 11/25

Wedstrijden Week 44 [2023]

Wedstrijden Week 44 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
Za 04/11/2023
12:30
OJU17N2a
Competitie
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM (+1)
-
0
-
4
20/25, 10/25, 25/27, 21/25
CompOJU17N2aZa04/11/202312:30Eevoc ERTVELDE-EVERGEM (+1)VC Belvoc BELSELEE50 - 420/25, 10/25, 25/27, 21/25
Zo 05/11/2023
14:00
OJU13N2R1a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
4
-
0
25/22, 25/20, 25/15, 25/17
CompOJU13N2R1aZo05/11/202314:00VC Belvoc BELSELE BGimm-e Waasland KRUIBEKE B64 - 025/22, 25/20, 25/15, 25/17
Zo 05/11/2023
17:00
OMU17N2R1a
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN B
4
-
0
29/27, 25/20, 25/11, 25/21
CompOMU17N2R1aZo05/11/202317:00VC Belvoc BELSELE AAsterix Avo BEVEREN BB64 - 029/27, 25/20, 25/11, 25/21
PROVINCIALE BEKER HEREN
Zo 05/11/2023
16:00
OBPH
Beker
VC Belvoc BELSELE B (3)
-
Volley Team TEMSE A (2)
2
-
3
25/14, 25/13, 21/25, 23/25, 7/15
BekerOBPHZo05/11/202316:00VC Belvoc BELSELE B (3)Volley Team TEMSE A (2)B62 - 325/14, 25/13, 21/25, 23/25, 7/15
JEUGDBEKER MEISJES U15
Zo 05/11/2023
14:00
OBM15
Beker
VC Delhaize LEDE
-
VC Belvoc BELSELE
3
-
2
20/25, 25/20, 20/25, 25/18, 15/12
BekerOBM15Zo05/11/202314:00VC Delhaize LEDEVC Belvoc BELSELEL73 - 220/25, 25/20, 20/25, 25/18, 15/12
JEUGDBEKER MEISJES U13
Zo 05/11/2023
13:30
OBM13
Beker
VDK Bank GENT Damesvolley A
-
VC Belvoc BELSELE
3
-
0
25/7, 25/11, 25/5
BekerOBM13Zo05/11/202313:30VDK Bank GENT Damesvolley AVC Belvoc BELSELEO83 - 025/7, 25/11, 25/5

Wedstrijden Week 45 [2023]

Wedstrijden Week 45 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Zo 12/11/2023
18:00
OHP2
Competitie
Griffoenen STEENHUIZE A
-
3
-
0
25/16, 25/15, 25/12
Reserven: 3 - 0
CompOHP2Zo12/11/202318:00Griffoenen STEENHUIZE AVC Belvoc BELSELE AS83 - 025/16, 25/15, 25/123 - 0
DAMES PROMO 3A
Zo 12/11/2023
18:00
ODP3A
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN D
3
-
1
25/20, 26/28, 25/17, 25/22
Reserven: 2 - 1
CompODP3AZo12/11/202318:00VC Belvoc BELSELE BAsterix Avo BEVEREN DB63 - 125/20, 26/28, 25/17, 25/222 - 1
Zo 12/11/2023
09:30
OJU15N2R1a
Competitie
Caruur Volley GENT B
-
2
-
3
25/21, 16/25, 25/22, 21/25, 8/15
CompOJU15N2R1aZo12/11/202309:30Caruur Volley GENT BVC Belvoc BELSELE (+1)O82 - 325/21, 16/25, 25/22, 21/25, 8/15
Zo 12/11/2023
13:00
OJU13N1R1a
Competitie
VC KALKEN A
-
0
-
4
14/25, 15/25, 20/25, 22/25
CompOJU13N1R1aZo12/11/202313:00VC KALKEN AVC Belvoc BELSELE AL60 - 414/25, 15/25, 20/25, 22/25
Zo 12/11/2023
13:30
OJU13N2R1b
Competitie
-
JTV Dero ZELE - BERLARE B
0
-
4
3/25, 17/25, 14/25, 15/25
CompOJU13N2R1bZo12/11/202313:30VC Belvoc BELSELE CJTV Dero ZELE - BERLARE BB60 - 43/25, 17/25, 14/25, 15/25
Za 11/11/2023
15:00
OMU17N2R1a
Competitie
Asterix Avo BEVEREN B
-
1
-
3
26/28, 23/25, 18/25, 25/11
CompOMU17N2R1aZa11/11/202315:00Asterix Avo BEVEREN BVC Belvoc BELSELE AB101 - 326/28, 23/25, 18/25, 25/11
Zo 12/11/2023
18:00
OMU17N2R1c
Competitie
-
Jevo MALDEGEM A
1
-
3
24/26, 25/16, 23/25, 24/26
CompOMU17N2R1cZo12/11/202318:00VC Belvoc BELSELE B (+1)Jevo MALDEGEM AB61 - 324/26, 25/16, 23/25, 24/26
Za 11/11/2023
15:00
OMU15N2R1a
Competitie
Asterix Avo BEVEREN B (+1)
-
4
-
0
25/9, 25/22, 27/25, 25/15
CompOMU15N2R1aZa11/11/202315:00Asterix Avo BEVEREN B (+1)VC Belvoc BELSELE (+1)B104 - 025/9, 25/22, 27/25, 25/15
Zo 12/11/2023
13:30
OMU13N2R1a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
3
-
2
25/22, 25/11, 20/25, 18/25, 15/10
CompOMU13N2R1aZo12/11/202313:30VC Belvoc BELSELE A (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE BB63 - 225/22, 25/11, 20/25, 18/25, 15/10
Zo 12/11/2023
13:30
OMU13N2R1d
Competitie
-
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM A
0
-
4
5/25, 5/25, 11/25, 12/25
CompOMU13N2R1dZo12/11/202313:30VC Belvoc BELSELE B (+1)Eevoc ERTVELDE-EVERGEM AB60 - 45/25, 5/25, 11/25, 12/25

Wedstrijden Week 46 [2023]

Wedstrijden Week 46 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 18/11/2023
20:30
OHP2
Competitie
-
Volley Team TEMSE A
3
-
1
25/16, 14/25, 27/25, 25/13
Reserven: 0 - 3
CompOHP2Za18/11/202320:30VC Belvoc BELSELE AVolley Team TEMSE AB63 - 125/16, 14/25, 27/25, 25/130 - 3
HEREN PROMO 3A
Za 18/11/2023
16:30
OHP3A
Competitie
BMV BEVEREN MELSELE C
-
2
-
3
25/17, 26/24, 9/25, 15/25, 12/15
Reserven: 1 - 2
CompOHP3AZa18/11/202316:30BMV BEVEREN MELSELE CVC Belvoc BELSELE BM52 - 325/17, 26/24, 9/25, 15/25, 12/151 - 2
DAMES PROMO 3A
Za 18/11/2023
20:30
ODP3A
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
-
0
-
3
24/26, 13/25, 21/25
Reserven: 2 - 1
CompODP3AZa18/11/202320:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BVC Belvoc BELSELE BZ120 - 324/26, 13/25, 21/252 - 1
DAMES PROMO 3A
Za 18/11/2023
20:30
ODP3A
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
-
3
-
0
25/20, 25/10, 25/14
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa18/11/202320:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE AVC Belvoc BELSELE AZ123 - 025/20, 25/10, 25/143 - 0
Za 18/11/2023
16:15
OJU17N2a
Competitie
-
VC Spectrum MOERBEKE-WAAS
3
-
1
25/17, 19/25, 26/24, 25/21
CompOJU17N2aZa18/11/202316:15VC Belvoc BELSELEVC Spectrum MOERBEKE-WAASB63 - 125/17, 19/25, 26/24, 25/21
Za 18/11/2023
14:15
OJU15N2R1a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
1
-
3
13/25, 17/25, 25/14, 26/28
CompOJU15N2R1aZa18/11/202314:15VC Belvoc BELSELE (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE B61 - 313/25, 17/25, 25/14, 26/28
Za 18/11/2023
16:15
OJU13N1R1a
Competitie
-
Caruur Volley GENT A
3
-
1
13/25, 25/21, 25/18, 25/22
CompOJU13N1R1aZa18/11/202316:15VC Belvoc BELSELE ACaruur Volley GENT AB63 - 113/25, 25/21, 25/18, 25/22
Zo 19/11/2023
13:30
OJU13N2R1b
Competitie
VC KALKEN B (+1)
-
1
-
3
22/25, 25/27, 25/22, 14/25
CompOJU13N2R1bZo19/11/202313:30VC KALKEN B (+1)VC Belvoc BELSELE CL61 - 322/25, 25/27, 25/22, 14/25
Za 18/11/2023
14:30
OMU17N2R1a
Competitie
-
Nidak NIEUWKERKEN
3
-
1
25/14, 13/25, 25/13, 25/17
CompOMU17N2R1aZa18/11/202314:30VC Belvoc BELSELE ANidak NIEUWKERKEN B63 - 125/14, 13/25, 25/13, 25/17
Za 18/11/2023
18:00
OMU17N2R1c
Competitie
-
JTV Dero ZELE - BERLARE B
3
-
1
28/26, 26/24, 25/16, 16/25
CompOMU17N2R1cZa18/11/202318:00VC Belvoc BELSELE B (+1)JTV Dero ZELE - BERLARE BB63 - 128/26, 26/24, 25/16, 16/25
Za 18/11/2023
14:00
OMU15N2R1a
Competitie
-
Nidak NIEUWKERKEN A
0
-
4
15/25, 16/25, 22/25, 12/25
CompOMU15N2R1aZa18/11/202314:00VC Belvoc BELSELE (+1)Nidak NIEUWKERKEN A B60 - 415/25, 16/25, 22/25, 12/25
Zo 19/11/2023
09:30
OMU13N2R1d
Competitie
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B
-
4
-
0
25/11, 25/12, 25/14, 25/12
CompOMU13N2R1dZo19/11/202309:30VC Flygha GREMBERGEN-HAMME BVC Belvoc BELSELE B (+1)G34 - 025/11, 25/12, 25/14, 25/12
JEUGDBEKER JONGENS U17
Zo 19/11/2023
16:30
OBJ17
Beker
Caruur Volley GENT
-
VC Belvoc BELSELE
3
-
0
25/21, 25/18, 25/16
BekerOBJ17Zo19/11/202316:30Caruur Volley GENT VC Belvoc BELSELEO83 - 025/21, 25/18, 25/16

Wedstrijden Week 47 [2023]

Wedstrijden Week 47 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 25/11/2023
17:00
OHP2
Competitie
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B
-
3
-
2
18/25, 25/12, 25/22, 20/25, 15/8
Reserven: 3 - 0
CompOHP2Za25/11/202317:00Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM BVC Belvoc BELSELE AD33 - 218/25, 25/12, 25/22, 20/25, 15/83 - 0
HEREN PROMO 3A
Za 25/11/2023
20:30
OHP3A
Competitie
Volley Team TEMSE B
-
3
-
0
25/14, 25/20, 25/19
Reserven: 2 - 1
CompOHP3AZa25/11/202320:30Volley Team TEMSE BVC Belvoc BELSELE BS103 - 025/14, 25/20, 25/192 - 1
DAMES PROMO 3A
Za 25/11/2023
20:00
ODP3A
Competitie
-
JTV Dero ZELE - BERLARE B
0
-
3
16/25, 19/25, 22/25
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZa25/11/202320:00VC Belvoc BELSELE AJTV Dero ZELE - BERLARE BB60 - 316/25, 19/25, 22/250 - 3
DAMES PROMO 3A
Za 25/11/2023
20:00
ODP3A
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
1
-
3
11/25, 25/19, 10/25, 21/25
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZa25/11/202320:00VC Belvoc BELSELE BVC LOCHRISTI-WACHTEBEKE AB61 - 311/25, 25/19, 10/25, 21/250 - 3
Di 21/11/2023
18:30
OJU17N2a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
4
-
0
25/16, 25/14, 25/18, 25/19
CompOJU17N2aDi21/11/202318:30VC Belvoc BELSELEGimm-e Waasland KRUIBEKE B64 - 025/16, 25/14, 25/18, 25/19
Za 25/11/2023
14:00
OJU13N2R1a
Competitie
Volley Team TEMSE (+1)
-
0
-
4
14/25, 12/25, 18/25, 16/25
CompOJU13N2R1aZa25/11/202314:00Volley Team TEMSE (+1)VC Belvoc BELSELE BS100 - 414/25, 12/25, 18/25, 16/25
Za 25/11/2023
16:15
OMU17N2R1a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE A
2
-
3
25/23, 10/25, 19/25, 25/19, 12/15
CompOMU17N2R1aZa25/11/202316:15VC Belvoc BELSELE AGimm-e Waasland KRUIBEKE AB62 - 325/23, 10/25, 19/25, 25/19, 12/15
Za 25/11/2023
14:15
OMU17N2R1c
Competitie
Argos WAARSCHOOT (+1)
-
0
-
4
15/25, 18/25, 13/25, 12/25
CompOMU17N2R1cZa25/11/202314:15Argos WAARSCHOOT (+1)VC Belvoc BELSELE B (+1)W10 - 415/25, 18/25, 13/25, 12/25
Za 25/11/2023
14:00
OMU15N2R1a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE A
3
-
2
22/25, 25/18, 25/27, 25/20, 19/17
CompOMU15N2R1aZa25/11/202314:00VC Belvoc BELSELE (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE AB63 - 222/25, 25/18, 25/27, 25/20, 19/17
Za 25/11/2023
12:45
OMU13N2R1a
Competitie
KVC Panda's LOKEREN A
-
2
-
3
25/15, 25/23, 23/25, 19/25, 13/15
CompOMU13N2R1aZa25/11/202312:45KVC Panda's LOKEREN AVC Belvoc BELSELE A (+1)L32 - 325/15, 25/23, 23/25, 19/25, 13/15
Za 25/11/2023
14:15
OMU13N2R1d
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws C (+1)
0
-
4
11/25, 19/25, 21/25, 10/25
CompOMU13N2R1dZa25/11/202314:15VC Belvoc BELSELE B (+1)Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws C (+1)B60 - 411/25, 19/25, 21/25, 10/25

Wedstrijden Week 48 [2023]

Wedstrijden Week 48 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 3A
Za 02/12/2023
20:30
OHP3A
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE C
-
3
-
0
25/16, 25/12, 25/18
Reserven: 3 - 0
CompOHP3AZa02/12/202320:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE CVC Belvoc BELSELE BB13 - 025/16, 25/12, 25/183 - 0
DAMES PROMO 3A
Za 02/12/2023
20:00
ODP3A
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
3
-
0
25/19, 25/14, 25/17
Reserven: 2 - 1
CompODP3AZa02/12/202320:00VC Belvoc BELSELE AVC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BB63 - 025/19, 25/14, 25/172 - 1
Za 02/12/2023
15:30
OJU17N2a
Competitie
VC Welbi AALTER/ RUISLEDE
-
1
-
3
18/25, 20/25, 26/28, 25/19
CompOJU17N2aZa02/12/202315:30VC Welbi AALTER/ RUISLEDEVC Belvoc BELSELEA31 - 318/25, 20/25, 26/28, 25/19
Za 02/12/2023
16:30
OJU15N2R1a
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (+1)
-
1
-
3
21/25, 14/25, 17/25, 25/22
CompOJU15N2R1aZa02/12/202316:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (+1)VC Belvoc BELSELE (+1)Z11 - 321/25, 14/25, 17/25, 25/22
Zo 03/12/2023
14:30
OJU13N2R1a
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws
2
-
3
21/25, 25/14, 17/25, 25/21, 15/17
CompOJU13N2R1aZo03/12/202314:30VC Belvoc BELSELE BVamos STEKENE-SINT-GILLIS-WsB62 - 321/25, 25/14, 17/25, 25/21, 15/17
Za 02/12/2023
15:00
OJU13N2R1b
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (G)
-
2
-
3
16/25, 25/22, 25/22, 23/25, 15/17
CompOJU13N2R1bZa02/12/202315:00VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE (G)VC Belvoc BELSELE CZ12 - 316/25, 25/22, 25/22, 23/25, 15/17
Za 02/12/2023
16:00
OMU17N2R1a
Competitie
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
-
2
-
3
25/20, 21/25, 22/25, 27/25, 13/15
CompOMU17N2R1aZa02/12/202316:00Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BVC Belvoc BELSELE AS32 - 325/20, 21/25, 22/25, 27/25, 13/15
Za 02/12/2023
18:00
OMU17N2R1c
Competitie
-
VC KALKEN B
4
-
0
25/11, 25/20, 25/22, 25/19
CompOMU17N2R1cZa02/12/202318:00VC Belvoc BELSELE B (+1)VC KALKEN BB64 - 025/11, 25/20, 25/22, 25/19
Za 02/12/2023
10:30
OMU15N2R1a
Competitie
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
-
4
-
0
25/10, 25/17, 25/20, 25/16
CompOMU15N2R1aZa02/12/202310:30Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BVC Belvoc BELSELE (+1)S94 - 025/10, 25/17, 25/20, 25/16

Wedstrijden Week 49 [2023]

Wedstrijden Week 49 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 09/12/2023
20:30
OHP2
Competitie
-
JTV Dero ZELE- BERLARE B
1
-
3
17/25, 25/23, 25/27, 20/25
Reserven: 3 - 0
CompOHP2Za09/12/202320:30VC Belvoc BELSELE AJTV Dero ZELE- BERLARE BB61 - 317/25, 25/23, 25/27, 20/253 - 0
HEREN PROMO 3A
Za 09/12/2023
20:00
OHP3A
Competitie
-
VC Delhaize LEDE B
1
-
3
15/25, 25/13, 20/25, 18/25
Reserven: 0 - 3
CompOHP3AZa09/12/202320:00VC Belvoc BELSELE BVC Delhaize LEDE BB61 - 315/25, 25/13, 20/25, 18/250 - 3

Wedstrijden Week 50 [2023]

Wedstrijden Week 50 [2023]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 16/12/2023
20:30
OHP2
Competitie
BMV BEVEREN MELSELE B
-
3
-
0
25/22, 25/19, 25/17
Reserven: 2 - 1
CompOHP2Za16/12/202320:30BMV BEVEREN MELSELE BVC Belvoc BELSELE AM53 - 025/22, 25/19, 25/172 - 1

Wedstrijden Week 1 [2024]

Wedstrijden Week 1 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 3A
Za 06/01/2024
20:00
OHP3A
Competitie
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM B
-
3
-
0
25/20, 25/22, 25/14
Reserven: 3 - 0
CompOHP3AZa06/01/202420:00Eevoc ERTVELDE-EVERGEM BVC Belvoc BELSELE BE53 - 025/20, 25/22, 25/143 - 0
JEUGDBEKER JONGENS U13
Za 06/01/2024
14:00
OBJ13
Beker
VC Belvoc BELSELE
-
VC Kuros ZULTE
3
-
0
25/9, 25/7, 25/11
BekerOBJ13Za06/01/202414:00VC Belvoc BELSELEVC Kuros ZULTE B63 - 025/9, 25/7, 25/11

Wedstrijden Week 2 [2024]

Wedstrijden Week 2 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
DAMES PROMO 3A
Za 13/01/2024
20:30
ODP3A
Competitie
-
Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws C
3
-
0
25/22, 25/21, 25/22
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZa13/01/202420:30VC Belvoc BELSELE AVamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws CB63 - 025/22, 25/21, 25/220 - 3
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 13/01/2024
11:30
OJU17N2R2a
Competitie
VC Welbi AALTER/ RUISLEDE
-
2
-
3
25/14, 25/21, 20/25, 20/25, 13/15
CompOJU17N2R2aZa13/01/202411:30VC Welbi AALTER/ RUISLEDEVC Belvoc BELSELEA32 - 325/14, 25/21, 20/25, 20/25, 13/15
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 13/01/2024
15:00
OJU13N1R2a
Competitie
-
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
3
-
1
25/23, 25/16, 25/19, 23/25
CompOJU13N1R2aZa13/01/202415:00VC Belvoc BELSELE AGriffoenen STEENHUIZE (+1)B63 - 125/23, 25/16, 25/19, 23/25
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 13/01/2024
17:00
OJU13N2R2b
Competitie
-
Sferos VBK DEINZE (+1)
4
-
0
25/18, 25/17, 25/23, 25/14
CompOJU13N2R2bZa13/01/202417:00VC Belvoc BELSELE BSferos VBK DEINZE (+1)B64 - 025/18, 25/17, 25/23, 25/14
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 13/01/2024
14:00
OJU13N2R2d
Competitie
-
Caruur Volley GENT B (G) (+1)
3
-
1
25/12, 25/23, 15/25, 25/16
CompOJU13N2R2dZa13/01/202414:00VC Belvoc BELSELE CCaruur Volley GENT B (G) (+1)B63 - 125/12, 25/23, 15/25, 25/16
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 13/01/2024
16:15
OMU17N2R2c
Competitie
-
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME
3
-
1
25/20, 16/25, 25/13, 25/16
CompOMU17N2R2cZa13/01/202416:15VC Belvoc BELSELE AVC Flygha GREMBERGEN-HAMME B63 - 125/20, 16/25, 25/13, 25/16
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 14/01/2024
14:30
OMU15N2R2d
Competitie
-
KVC Panda's LOKEREN B
3
-
1
25/21, 25/12, 24/26, 25/17
CompOMU15N2R2dZo14/01/202414:30VC Belvoc BELSELE (+1)KVC Panda's LOKEREN BB63 - 125/21, 25/12, 24/26, 25/17
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 13/01/2024
10:30
OMU13N2R2i
Competitie
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
-
4
-
0
25/14, 25/8, 25/20, 25/10
CompOMU13N2R2iZa13/01/202410:30Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BVC Belvoc BELSELE B (+1)S94 - 025/14, 25/8, 25/20, 25/10

Wedstrijden Week 3 [2024]

Wedstrijden Week 3 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
DAMES PROMO 3A
Za 20/01/2024
16:45
ODP3A
Competitie
Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws C
-
3
-
0
25/20, 25/19, 25/13
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa20/01/202416:45Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-Ws CVC Belvoc BELSELE BS33 - 025/20, 25/19, 25/133 - 0
DAMES PROMO 3A
Za 20/01/2024
20:00
ODP3A
Competitie
Zovoc LIEVEGEM A
-
2
-
3
22/25, 22/25, 25/16, 25/16, 16/18
Reserven: 2 - 1
CompODP3AZa20/01/202420:00Zovoc LIEVEGEM AVC Belvoc BELSELE AZ92 - 322/25, 22/25, 25/16, 25/16, 16/182 - 1
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 20/01/2024
16:00
OJU13N2R2d
Competitie
VC Kuros ZULTE B (+1)
-
3
-
2
25/18, 18/25, 25/20, 25/27, 15/12
CompOJU13N2R2dZa20/01/202416:00VC Kuros ZULTE B (+1)VC Belvoc BELSELE CZ63 - 225/18, 18/25, 25/20, 25/27, 15/12
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 20/01/2024
16:45
OMU17N2R2a
Competitie
KVC Panda's LOKEREN
-
2
-
3
21/25, 22/25, 27/25, 25/12, 11/15
CompOMU17N2R2aZa20/01/202416:45KVC Panda's LOKEREN VC Belvoc BELSELE B (+1)L32 - 321/25, 22/25, 27/25, 25/12, 11/15
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 20/01/2024
10:00
OMU17N2R2c
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
-
1
-
3
15/25, 11/25, 25/21, 10/25
CompOMU17N2R2cZa20/01/202410:00Gimm-e Waasland KRUIBEKE BVC Belvoc BELSELE AB11 - 315/25, 11/25, 25/21, 10/25
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 21/01/2024
13:00
OMU13N2R2d
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE C
-
3
-
1
25/14, 25/16, 19/25, 25/14
CompOMU13N2R2dZo21/01/202413:00Gimm-e Waasland KRUIBEKE CVC Belvoc BELSELE A (+1)B13 - 125/14, 25/16, 19/25, 25/14

Wedstrijden Week 4 [2024]

Wedstrijden Week 4 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
DAMES PROMO 3A
Za 27/01/2024
20:30
ODP3A
Competitie
-
Avanti AALTER B
0
-
3
15/25, 21/25, 17/25
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZa27/01/202420:30VC Belvoc BELSELE AAvanti AALTER BB60 - 315/25, 21/25, 17/250 - 3
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Zo 28/01/2024
17:15
OJU17N2R2a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
4
-
0
25/23, 25/21, 25/17, 25/17
CompOJU17N2R2aZo28/01/202417:15VC Belvoc BELSELEGimm-e Waasland KRUIBEKE B64 - 025/23, 25/21, 25/17, 25/17
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 27/01/2024
13:30
OJU15N2R2a
Competitie
Navok NAZARETH (+1)
-
1
-
3
21/25, 26/28, 20/25, 25/15
CompOJU15N2R2aZa27/01/202413:30Navok NAZARETH (+1)VC Belvoc BELSELE (+1)N51 - 321/25, 26/28, 20/25, 25/15
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 27/01/2024
16:00
OJU13N1R2a
Competitie
Navok NAZARETH A
-
4
-
0
25/20, 25/23, 25/18, 25/17
CompOJU13N1R2aZa27/01/202416:00Navok NAZARETH AVC Belvoc BELSELE AN54 - 025/20, 25/23, 25/18, 25/17
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 27/01/2024
14:00
OJU13N2R2d
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
3
-
2
20/25, 25/11, 25/18, 20/25, 15/9
CompOJU13N2R2dZa27/01/202414:00VC Belvoc BELSELE CVolley Team TEMSE (+1)B63 - 220/25, 25/11, 25/18, 20/25, 15/9
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 27/01/2024
13:30
OMU17N2R2a
Competitie
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
-
3
-
2
25/20, 23/25, 25/8, 15/25, 17/15
CompOMU17N2R2aZa27/01/202413:30Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BVC Belvoc BELSELE B (+1)S93 - 225/20, 23/25, 25/8, 15/25, 17/15
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 27/01/2024
16:15
OMU17N2R2c
Competitie
-
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM B
3
-
1
25/21, 25/17, 25/22, 22/25
CompOMU17N2R2cZa27/01/202416:15VC Belvoc BELSELE AEevoc ERTVELDE-EVERGEM BB63 - 125/21, 25/17, 25/22, 22/25
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 28/01/2024
14:30
OMU13N2R2d
Competitie
-
Nidak NIEUWKERKEN (+1)
3
-
1
25/22, 25/14, 25/18, 21/25
CompOMU13N2R2dZo28/01/202414:30VC Belvoc BELSELE A (+1)Nidak NIEUWKERKEN (+1)B63 - 125/22, 25/14, 25/18, 21/25
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 27/01/2024
16:15
OMU13N2R2i
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN E
2
-
3
12/25, 25/15, 26/24, 17/25, 7/15
CompOMU13N2R2iZa27/01/202416:15VC Belvoc BELSELE B (+1)Asterix Avo BEVEREN EB62 - 312/25, 25/15, 26/24, 17/25, 7/15

Wedstrijden Week 5 [2024]

Wedstrijden Week 5 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 03/02/2024
15:30
OHP2
Competitie
JTV Dero ZELE- BERLARE B
-
3
-
0
25/17, 25/22, 25/21
Reserven: 3 - 0
CompOHP2Za03/02/202415:30JTV Dero ZELE- BERLARE BVC Belvoc BELSELE AZ23 - 025/17, 25/22, 25/213 - 0
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Za 03/02/2024
19:30
OHP3-PO3
Competitie
BMV BEVEREN MELSELE C
-
3
-
1
21/25, 25/15, 25/20, 25/11
Reserven: 3 - 0
CompOHP3-PO3Za03/02/202419:30BMV BEVEREN MELSELE CVC Belvoc BELSELE BM53 - 121/25, 25/15, 25/20, 25/113 - 0
DAMES PROMO 3A
Za 03/02/2024
20:30
ODP3A
Competitie
-
0
-
3
21/25, 19/25, 24/26
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZa03/02/202420:30VC Belvoc BELSELE AVC Belvoc BELSELE BB60 - 321/25, 19/25, 24/260 - 3
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 03/02/2024
14:30
OJU13N1R2a
Competitie
Caruur Volley GENT A
-
3
-
1
25/21, 25/11, 16/25, 25/19
CompOJU13N1R2aZa03/02/202414:30Caruur Volley GENT AVC Belvoc BELSELE AO83 - 125/21, 25/11, 16/25, 25/19
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 03/02/2024
13:30
OJU13N2R2b
Competitie
VC Kuros ZULTE A (+1)
-
2
-
3
25/17, 16/25, 25/18, 17/25, 10/15
CompOJU13N2R2bZa03/02/202413:30VC Kuros ZULTE A (+1)VC Belvoc BELSELE BZ62 - 325/17, 16/25, 25/18, 17/25, 10/15
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 03/02/2024
14:00
OJU13N2R2d
Competitie
-
VC Delhaize LEDE B (G) (+1)
4
-
0
25/10, 25/8, 25/17, 26/24
CompOJU13N2R2dZa03/02/202414:00VC Belvoc BELSELE CVC Delhaize LEDE B (G) (+1)B64 - 025/10, 25/8, 25/17, 26/24
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 03/02/2024
18:00
OMU17N2R2a
Competitie
-
VC Spectrum MOERBEKE-WAAS (+1)
3
-
2
25/22, 22/25, 17/25, 25/19, 15/12
CompOMU17N2R2aZa03/02/202418:00VC Belvoc BELSELE B (+1)VC Spectrum MOERBEKE-WAAS (+1)B63 - 225/22, 22/25, 17/25, 25/19, 15/12
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 03/02/2024
14:30
OMU17N2R2c
Competitie
-
Nidak NIEUWKERKEN
0
-
4
19/25, 22/25, 14/25, 18/25
CompOMU17N2R2cZa03/02/202414:30VC Belvoc BELSELE ANidak NIEUWKERKEN B60 - 419/25, 22/25, 14/25, 18/25
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 03/02/2024
13:00
OMU15N2R2d
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
-
4
-
0
25/18, 25/18, 25/19, 25/20
CompOMU15N2R2dZa03/02/202413:00VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BVC Belvoc BELSELE (+1)Z14 - 025/18, 25/18, 25/19, 25/20
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 03/02/2024
10:30
OMU13N2R2d
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
-
3
-
1
23/25, 25/18, 25/20, 25/22
CompOMU13N2R2dZa03/02/202410:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE BVC Belvoc BELSELE A (+1)B13 - 123/25, 25/18, 25/20, 25/22
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 03/02/2024
16:30
OMU13N2R2i
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
-
4
-
0
25/19, 25/16, 25/21, 25/22
CompOMU13N2R2iZa03/02/202416:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BVC Belvoc BELSELE B (+1)Z14 - 025/19, 25/16, 25/21, 25/22

Wedstrijden Week 7 [2024]

Wedstrijden Week 7 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
DAMES PROMO 3A
Zo 18/02/2024
18:00
ODP3A
Competitie
-
Zovoc LIEVEGEM A
3
-
2
25/23, 17/25, 22/25, 25/20, 16/14
Reserven: 2 - 1
CompODP3AZo18/02/202418:00VC Belvoc BELSELE BZovoc LIEVEGEM AB63 - 225/23, 17/25, 22/25, 25/20, 16/142 - 1
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 17/02/2024
10:30
OJU15N2R2a
Competitie
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1)
-
1
-
3
19/25, 23/25, 23/25, 25/23
CompOJU15N2R2aZa17/02/202410:30VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1)VC Belvoc BELSELE (+1)H51 - 319/25, 23/25, 23/25, 25/23
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 17/02/2024
14:00
OMU13N2R2i
Competitie
Volley Team TEMSE (+1)
-
3
-
1
25/21, 26/24, 25/7, 22/25
CompOMU13N2R2iZa17/02/202414:00Volley Team TEMSE (+1)VC Belvoc BELSELE B (+1)S103 - 125/21, 26/24, 25/7, 22/25
JEUGDBEKER JONGENS U13
Zo 18/02/2024
14:30
OBJ13
Beker
VC Belvoc BELSELE
-
JTV Dero ZELE - BERLARE
0
-
3
25/27, 28/30, 21/25
BekerOBJ13Zo18/02/202414:30VC Belvoc BELSELEJTV Dero ZELE - BERLARE B60 - 325/27, 28/30, 21/25

Wedstrijden Week 8 [2024]

Wedstrijden Week 8 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 24/02/2024
20:30
OHP2
Competitie
-
Navok NAZARETH
0
-
3
22/25, 13/25, 21/25
Reserven: 1 - 2
CompOHP2Za24/02/202420:30VC Belvoc BELSELE ANavok NAZARETHB60 - 322/25, 13/25, 21/251 - 2
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Za 24/02/2024
20:30
OHP3-PO3
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE C
-
3
-
0
25/19, 25/20, 25/20
Reserven: 2 - 1
CompOHP3-PO3Za24/02/202420:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE CVC Belvoc BELSELE BB13 - 025/19, 25/20, 25/202 - 1
DAMES PROMO 3A
Za 24/02/2024
20:00
ODP3A
Competitie
-
Avanti AALTER B
1
-
3
21/25, 24/26, 27/25, 23/25
Reserven: 0 - 3
CompODP3AZa24/02/202420:00VC Belvoc BELSELE BAvanti AALTER BB61 - 321/25, 24/26, 27/25, 23/250 - 3
DAMES PROMO 3A
Za 24/02/2024
20:00
ODP3A
Competitie
Jevo MALDEGEM A
-
3
-
1
19/25, 25/15, 25/18, 25/16
Reserven: 3 - 0
CompODP3AZa24/02/202420:00Jevo MALDEGEM AVC Belvoc BELSELE AM133 - 119/25, 25/15, 25/18, 25/163 - 0
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 24/02/2024
16:30
OJU15N2R2a
Competitie
-
VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1)
0
-
4
15/25, 17/25, 16/25, 19/25
CompOJU15N2R2aZa24/02/202416:30VC Belvoc BELSELE (+1)VC Hebo BORSBEKE-HERZELE (+1)B60 - 415/25, 17/25, 16/25, 19/25
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 24/02/2024
16:15
OJU13N1R2a
Competitie
-
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM
4
-
0
25/15, 25/17, 25/18, 25/17
CompOJU13N1R2aZa24/02/202416:15VC Belvoc BELSELE ADakwerken De Vos DENDERHOUTEM B64 - 025/15, 25/17, 25/18, 25/17
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 24/02/2024
13:00
OMU17N2R2a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE A
-
4
-
0
25/16, 25/21, 25/16, 25/20
CompOMU17N2R2aZa24/02/202413:00Gimm-e Waasland KRUIBEKE AVC Belvoc BELSELE B (+1)B14 - 025/16, 25/21, 25/16, 25/20
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 24/02/2024
14:00
OMU15N2R2d
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN B (+1)
0
-
4
24/26, 13/25, 24/26, 25/27
CompOMU15N2R2dZa24/02/202414:00VC Belvoc BELSELE (+1)Asterix Avo BEVEREN B (+1)B60 - 424/26, 13/25, 24/26, 25/27
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 24/02/2024
14:00
OMU13N2R2d
Competitie
-
Jevo MALDEGEM A (+1)
3
-
1
27/25, 25/15, 19/25, 25/20
CompOMU13N2R2dZa24/02/202414:00VC Belvoc BELSELE A (+1)Jevo MALDEGEM A (+1)B63 - 127/25, 25/15, 19/25, 25/20

Wedstrijden Week 9 [2024]

Wedstrijden Week 9 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 02/03/2024
16:30
OHP2
Competitie
VC KALKEN B
-
CompOHP2Za02/03/202416:30VC KALKEN BVC Belvoc BELSELE AL6
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Za 02/03/2024
20:30
OHP3-PO3
Competitie
Caruur Volley Gent E
-
CompOHP3-PO3Za02/03/202420:30Caruur Volley Gent EVC Belvoc BELSELE BO8
DAMES PROMO 3A
Za 02/03/2024
20:00
ODP3A
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN D
CompODP3AZa02/03/202420:00VC Belvoc BELSELE AAsterix Avo BEVEREN DB6
DAMES PROMO 3A
Za 02/03/2024
20:00
ODP3A
Competitie
-
Jevo MALDEGEM A
CompODP3AZa02/03/202420:00VC Belvoc BELSELE BJevo MALDEGEM AB6
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Zo 03/03/2024
09:30
OJU17N2R2a
Competitie
-
VC Welbi AALTER/ RUISLEDE
CompOJU17N2R2aZo03/03/202409:30VC Belvoc BELSELEVC Welbi AALTER/ RUISLEDEB6
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Zo 03/03/2024
14:30
OJU15N2R2a
Competitie
Lindemans AALST
-
CompOJU15N2R2aZo03/03/202414:30Lindemans AALSTVC Belvoc BELSELE (+1)M11
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 02/03/2024
16:00
OJU13N1R2a
Competitie
Griffoenen STEENHUIZE (+1)
-
CompOJU13N1R2aZa02/03/202416:00Griffoenen STEENHUIZE (+1)VC Belvoc BELSELE AS8
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Zo 03/03/2024
14:00
OJU13N2R2b
Competitie
Sferos VBK DEINZE (+1)
-
CompOJU13N2R2bZo03/03/202414:00Sferos VBK DEINZE (+1)VC Belvoc BELSELE BD1
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 03/03/2024
16:30
OJU13N2R2d
Competitie
Caruur Volley GENT B (G) (+1)
-
CompOJU13N2R2dZo03/03/202416:30Caruur Volley GENT B (G) (+1)VC Belvoc BELSELE CO8
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Zo 03/03/2024
09:30
OMU17N2R2c
Competitie
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME
-
CompOMU17N2R2cZo03/03/202409:30VC Flygha GREMBERGEN-HAMME VC Belvoc BELSELE AG3
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 02/03/2024
19:30
OMU15N2R2d
Competitie
KVC Panda's LOKEREN B
-
CompOMU15N2R2dZa02/03/202419:30KVC Panda's LOKEREN BVC Belvoc BELSELE (+1)L3
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 03/03/2024
09:30
OMU13N2R2d
Competitie
-
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B
CompOMU13N2R2dZo03/03/202409:30VC Belvoc BELSELE A (+1)VC Flygha GREMBERGEN-HAMME BB6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 02/03/2024
14:30
OMU13N2R2i
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
CompOMU13N2R2iZa02/03/202414:30VC Belvoc BELSELE B (+1)Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BB6

Wedstrijden Week 10 [2024]

Wedstrijden Week 10 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 09/03/2024
20:30
OHP2
Competitie
-
Caruur Volley GENT C
CompOHP2Za09/03/202420:30VC Belvoc BELSELE ACaruur Volley GENT CB6
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Zo 10/03/2024
18:00
OHP3-PO3
Competitie
-
Griffoenen STEENHUIZE B
CompOHP3-PO3Zo10/03/202418:00VC Belvoc BELSELE BGriffoenen STEENHUIZE BB6
DAMES PROMO 3A
Za 09/03/2024
20:00
ODP3A
Competitie
-
JTV Dero ZELE - BERLARE B
CompODP3AZa09/03/202420:00VC Belvoc BELSELE BJTV Dero ZELE - BERLARE BB6
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 09/03/2024
14:30
OJU17N2R2a
Competitie
D'Hondt Volley OUDENAARDE
-
CompOJU17N2R2aZa09/03/202414:30D'Hondt Volley OUDENAARDE VC Belvoc BELSELEO5
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 09/03/2024
16:00
OJU15N2R2a
Competitie
-
Lindemans AALST
CompOJU15N2R2aZa09/03/202416:00VC Belvoc BELSELE (+1)Lindemans AALSTB6
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Zo 10/03/2024
14:30
OJU13N2R2b
Competitie
-
Volleyteam Real WETTEREN (+1)
CompOJU13N2R2bZo10/03/202414:30VC Belvoc BELSELE BVolleyteam Real WETTEREN (+1)B6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 09/03/2024
15:00
OMU13N2R2i
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN D
CompOMU13N2R2iZa09/03/202415:00VC Belvoc BELSELE B (+1)Asterix Avo BEVEREN DB6

Wedstrijden Week 11 [2024]

Wedstrijden Week 11 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Zo 17/03/2024
17:00
OHP2
Competitie
-
Griffoenen STEENHUIZE A
CompOHP2Zo17/03/202417:00VC Belvoc BELSELE AGriffoenen STEENHUIZE AB6
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Za 16/03/2024
20:00
OHP3-PO3
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE C
CompOHP3-PO3Za16/03/202420:00VC Belvoc BELSELE BGimm-e Waasland KRUIBEKE CB6
DAMES PROMO 3A
Za 16/03/2024
20:30
ODP3A
Competitie
Asterix Avo BEVEREN D
-
CompODP3AZa16/03/202420:30Asterix Avo BEVEREN DVC Belvoc BELSELE BM5
DAMES PROMO 3A
Za 16/03/2024
20:30
ODP3A
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
-
CompODP3AZa16/03/202420:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BVC Belvoc BELSELE AZ12
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Zo 17/03/2024
13:00
OJU15N2R2a
Competitie
Griffoenen STEENHUIZE
-
CompOJU15N2R2aZo17/03/202413:00Griffoenen STEENHUIZE VC Belvoc BELSELE (+1)S8
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 16/03/2024
14:00
OJU13N2R2d
Competitie
-
VC Kuros ZULTE B (+1)
CompOJU13N2R2dZa16/03/202414:00VC Belvoc BELSELE CVC Kuros ZULTE B (+1)B6
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 16/03/2024
16:15
OMU17N2R2a
Competitie
-
KVC Panda's LOKEREN
CompOMU17N2R2aZa16/03/202416:15VC Belvoc BELSELE B (+1)KVC Panda's LOKEREN B6
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 16/03/2024
14:00
OMU17N2R2c
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
CompOMU17N2R2cZa16/03/202414:00VC Belvoc BELSELE AGimm-e Waasland KRUIBEKE BB6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 17/03/2024
14:30
OMU13N2R2d
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE C
CompOMU13N2R2dZo17/03/202414:30VC Belvoc BELSELE A (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE CB6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 16/03/2024
13:00
OMU13N2R2i
Competitie
Asterix Avo BEVEREN D
-
CompOMU13N2R2iZa16/03/202413:00Asterix Avo BEVEREN DVC Belvoc BELSELE B (+1)B10

Wedstrijden Week 12 [2024]

Wedstrijden Week 12 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 23/03/2024
20:30
OHP2
Competitie
-
SSJ HEMELVEERDEGEM B
CompOHP2Za23/03/202420:30VC Belvoc BELSELE ASSJ HEMELVEERDEGEM BB6
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Zo 24/03/2024
14:00
OHP3-PO3
Competitie
Griffoenen STEENHUIZE B
-
CompOHP3-PO3Zo24/03/202414:00Griffoenen STEENHUIZE BVC Belvoc BELSELE BS8
DAMES PROMO 3A
Za 23/03/2024
20:00
ODP3A
Competitie
Zovoc LIEVEGEM A
-
CompODP3AZa23/03/202420:00Zovoc LIEVEGEM AVC Belvoc BELSELE BZ9
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
15:30
OJU17N2R2a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
-
CompOJU17N2R2aZa23/03/202415:30Gimm-e Waasland KRUIBEKE VC Belvoc BELSELEN4
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
14:30
OJU15N2R2a
Competitie
-
Navok NAZARETH (+1)
CompOJU15N2R2aZa23/03/202414:30VC Belvoc BELSELE (+1)Navok NAZARETH (+1)B6
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
15:00
OJU13N1R2a
Competitie
-
Navok NAZARETH A
CompOJU13N1R2aZa23/03/202415:00VC Belvoc BELSELE ANavok NAZARETH AB6
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 23/03/2024
15:30
OJU13N2R2b
Competitie
Volleyteam Real WETTEREN (+1)
-
CompOJU13N2R2bZa23/03/202415:30Volleyteam Real WETTEREN (+1)VC Belvoc BELSELE BW4
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
18:00
OMU17N2R2a
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
CompOMU17N2R2aZa23/03/202418:00VC Belvoc BELSELE B (+1)Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws BB6
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 23/03/2024
15:00
OMU17N2R2c
Competitie
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM B
-
CompOMU17N2R2cZa23/03/202415:00Eevoc ERTVELDE-EVERGEM BVC Belvoc BELSELE AE5
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 24/03/2024
11:30
OMU15N2R2d
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN B
-
CompOMU15N2R2dZo24/03/202411:30Nidak NIEUWKERKEN BVC Belvoc BELSELE (+1)N4
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 24/03/2024
11:30
OMU13N2R2d
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN (+1)
-
CompOMU13N2R2dZo24/03/202411:30Nidak NIEUWKERKEN (+1)VC Belvoc BELSELE A (+1)N4
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 23/03/2024
15:00
OMU13N2R2i
Competitie
Asterix Avo BEVEREN E
-
CompOMU13N2R2iZa23/03/202415:00Asterix Avo BEVEREN EVC Belvoc BELSELE B (+1)M5

Wedstrijden Week 13 [2024]

Wedstrijden Week 13 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 30/03/2024
16:30
OJU13N2R2b
Competitie
Lindemans AALST
-
CompOJU13N2R2bZa30/03/202416:30Lindemans AALSTVC Belvoc BELSELE BM11

Wedstrijden Week 15 [2024]

Wedstrijden Week 15 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 13/04/2024
20:30
OHP2
Competitie
Volley Team TEMSE A
-
CompOHP2Za13/04/202420:30Volley Team TEMSE AVC Belvoc BELSELE AS10
DAMES PROMO 3A
Za 13/04/2024
20:30
ODP3A
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
CompODP3AZa13/04/202420:30VC Belvoc BELSELE AVC LOCHRISTI-WACHTEBEKE AB6
DAMES PROMO 3A
Za 13/04/2024
20:30
ODP3A
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
CompODP3AZa13/04/202420:30VC Belvoc BELSELE BVC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BB6
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Zo 14/04/2024
14:30
OJU17N2R2a
Competitie
-
D'Hondt Volley OUDENAARDE
CompOJU17N2R2aZo14/04/202414:30VC Belvoc BELSELED'Hondt Volley OUDENAARDE B6
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Za 13/04/2024
14:30
OJU13N1R2a
Competitie
-
Caruur Volley GENT A
CompOJU13N1R2aZa13/04/202414:30VC Belvoc BELSELE ACaruur Volley GENT AB6
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Zo 14/04/2024
16:30
OJU13N2R2b
Competitie
-
VC Kuros ZULTE A (+1)
CompOJU13N2R2bZo14/04/202416:30VC Belvoc BELSELE BVC Kuros ZULTE A (+1)B6
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 14/04/2024
14:00
OJU13N2R2d
Competitie
VC Delhaize LEDE B (G) (+1)
-
CompOJU13N2R2dZo14/04/202414:00VC Delhaize LEDE B (G) (+1)VC Belvoc BELSELE CL7
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 13/04/2024
15:30
OMU17N2R2a
Competitie
VC Spectrum MOERBEKE-WAAS (+1)
-
CompOMU17N2R2aZa13/04/202415:30VC Spectrum MOERBEKE-WAAS (+1)VC Belvoc BELSELE B (+1)M9
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Zo 14/04/2024
09:30
OMU17N2R2c
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN
-
CompOMU17N2R2cZo14/04/202409:30Nidak NIEUWKERKEN VC Belvoc BELSELE AN4
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 14/04/2024
14:30
OMU15N2R2d
Competitie
-
Nidak NIEUWKERKEN B
CompOMU15N2R2dZo14/04/202414:30VC Belvoc BELSELE (+1)Nidak NIEUWKERKEN BB6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 13/04/2024
16:30
OMU13N2R2d
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE B
CompOMU13N2R2dZa13/04/202416:30VC Belvoc BELSELE A (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE BB6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 13/04/2024
16:15
OMU13N2R2i
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
CompOMU13N2R2iZa13/04/202416:15VC Belvoc BELSELE B (+1)VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BB6

Wedstrijden Week 16 [2024]

Wedstrijden Week 16 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 2
Za 20/04/2024
20:30
OHP2
Competitie
-
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM B
CompOHP2Za20/04/202420:30VC Belvoc BELSELE ADakwerken De Vos DENDERHOUTEM BB6
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Za 20/04/2024
16:00
OHP3-PO3
Competitie
-
Caruur Volley Gent E
CompOHP3-PO3Za20/04/202416:00VC Belvoc BELSELE BCaruur Volley Gent EB6
DAMES PROMO 3A
Za 20/04/2024
20:30
ODP3A
Competitie
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE A
-
CompODP3AZa20/04/202420:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE AVC Belvoc BELSELE BZ12
DAMES PROMO 3A
Za 20/04/2024
20:00
ODP3A
Competitie
JTV Dero ZELE - BERLARE B
-
CompODP3AZa20/04/202420:00JTV Dero ZELE - BERLARE BVC Belvoc BELSELE AB3
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Zo 21/04/2024
10:00
OJU17N2R2a
Competitie
VC Delhaize LEDE (+1)
-
CompOJU17N2R2aZo21/04/202410:00VC Delhaize LEDE (+1)VC Belvoc BELSELEL7
JONGENS U13 NIVEAU 1 - RONDE 2a
Zo 21/04/2024
10:45
OJU13N1R2a
Competitie
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM
-
CompOJU13N1R2aZo21/04/202410:45Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM VC Belvoc BELSELE AD3
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 20/04/2024
15:00
OMU15N2R2d
Competitie
Asterix Avo BEVEREN B (+1)
-
CompOMU15N2R2dZa20/04/202415:00Asterix Avo BEVEREN B (+1)VC Belvoc BELSELE (+1)B10
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 21/04/2024
15:00
OMU13N2R2d
Competitie
Jevo MALDEGEM A (+1)
-
CompOMU13N2R2dZo21/04/202415:00Jevo MALDEGEM A (+1)VC Belvoc BELSELE A (+1)M13

Wedstrijden Week 17 [2024]

Wedstrijden Week 17 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 27/04/2024
17:00
OJU17N2R2a
Competitie
-
VC Delhaize LEDE (+1)
CompOJU17N2R2aZa27/04/202417:00VC Belvoc BELSELEVC Delhaize LEDE (+1)B6
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 27/04/2024
14:30
OJU15N2R2a
Competitie
-
Griffoenen STEENHUIZE
CompOJU15N2R2aZa27/04/202414:30VC Belvoc BELSELE (+1)Griffoenen STEENHUIZE B6
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 27/04/2024
14:30
OJU13N2R2b
Competitie
-
Lindemans AALST
CompOJU13N2R2bZa27/04/202414:30VC Belvoc BELSELE BLindemans AALSTB6
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Za 27/04/2024
19:00
OJU13N2R2d
Competitie
Volley Team TEMSE (+1)
-
CompOJU13N2R2dZa27/04/202419:00Volley Team TEMSE (+1)VC Belvoc BELSELE CS10
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 27/04/2024
19:00
OMU17N2R2a
Competitie
-
Gimm-e Waasland KRUIBEKE A
CompOMU17N2R2aZa27/04/202419:00VC Belvoc BELSELE B (+1)Gimm-e Waasland KRUIBEKE AB6
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 28/04/2024
14:30
OMU15N2R2d
Competitie
-
VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B
CompOMU15N2R2dZo28/04/202414:30VC Belvoc BELSELE (+1)VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BB6
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 28/04/2024
09:30
OMU13N2R2d
Competitie
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B
-
CompOMU13N2R2dZo28/04/202409:30VC Flygha GREMBERGEN-HAMME BVC Belvoc BELSELE A (+1)G3
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Zo 28/04/2024
14:30
OMU13N2R2i
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
CompOMU13N2R2iZo28/04/202414:30VC Belvoc BELSELE B (+1)Volley Team TEMSE (+1)B6

Wedstrijden Week 18 [2024]

Wedstrijden Week 18 [2024]

TypePloegDatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSetsReserven
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Za 04/05/2024
20:00
OHP3-PO3
Competitie
-
BMV BEVEREN MELSELE C
CompOHP3-PO3Za04/05/202420:00VC Belvoc BELSELE BBMV BEVEREN MELSELE CB6