↓ Evenementen ↓

↓ Wedstrijden ↓

Wedstrijden deze week

Wedstrijden deze week

Type Nr Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Sporthal Uitslag Sets
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Di 29/11/2022
18:00
OJU17N2R1A
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
4
-
0
25/11, 25/10, 25/15, 25/8
Comp OJU17N2R1A Di 29/11/2022 18:00 VC Belvoc BELSELE (+1) Volley Team TEMSE (+1) B6 4 - 0 25/11, 25/10, 25/15, 25/8
DAMES PROMO 3A
Za 03/12/2022
16:00
ODP3A
Competitie
-
VC Panda's LOKEREN B
3
-
0
25/14, 25/17, 25/11
Reserven: 2 - 1
Comp ODP3A Za 03/12/2022 16:00 VC Belvoc BELSELE A VC Panda's LOKEREN B B6 3 - 0 25/14, 25/17, 25/11
DAMES PROMO 4B
Za 03/12/2022
20:30
ODP4B
Competitie
-
Volley Team TEMSE B
3
-
2
11/25, 25/16, 18/25, 25/12, 15/10
Reserven: 2 - 1
Comp ODP4B Za 03/12/2022 20:30 VC Belvoc BELSELE B Volley Team TEMSE B B6 3 - 2 11/25, 25/16, 18/25, 25/12, 15/10
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Za 03/12/2022
15:15
OJU13N2R1A
Competitie
Vamos STEKENE-ST-GILLIS WS
-
4
-
0
25/6, 25/13, 25/19, 25/18
Comp OJU13N2R1A Za 03/12/2022 15:15 Vamos STEKENE-ST-GILLIS WS VC Belvoc BELSELE B S3 4 - 0 25/6, 25/13, 25/19, 25/18
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 B
Za 03/12/2022
14:00
OJU13N2R1B
Competitie
VC KALKEN
-
1
-
3
19/25, 10/25, 25/22, 13/25
Comp OJU13N2R1B Za 03/12/2022 14:00 VC KALKEN VC Belvoc BELSELE A L6 1 - 3 19/25, 10/25, 25/22, 13/25
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Za 03/12/2022
13:00
OJU17N2R1A
Competitie
VC Spectrum MOERBEKE-WAAS
-
Comp OJU17N2R1A Za 03/12/2022 13:00 VC Spectrum MOERBEKE-WAAS VC Belvoc BELSELE (+1) M9
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 D
Za 03/12/2022
14:00
OMU13N2R1D
Competitie
-
Volley Team TEMSE (+1)
2
-
3
25/16, 25/10, 22/25, 23/25, 13/15
Comp OMU13N2R1D Za 03/12/2022 14:00 VC Belvoc BELSELE (+1) Volley Team TEMSE (+1) B6 2 - 3 25/16, 25/10, 22/25, 23/25, 13/15
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Za 03/12/2022
19:00
OMU17N2R1A
Competitie
-
Vamos STEKENE-ST-GILLIS WS B
0
-
4
18/25, 18/25, 18/25, 20/25
Comp OMU17N2R1A Za 03/12/2022 19:00 VC Belvoc BELSELE Vamos STEKENE-ST-GILLIS WS B B6 0 - 4 18/25, 18/25, 18/25, 20/25
MEISJES U19 - RONDE 1 A
Za 03/12/2022
12:30
OMU19R1A
Competitie
Ass'nee ASSENEDE (+1)
-
4
-
0
25/7, 25/12, 25/16, 25/14
Comp OMU19R1A Za 03/12/2022 12:30 Ass'nee ASSENEDE (+1) VC Belvoc BELSELE A8 4 - 0 25/7, 25/12, 25/16, 25/14

Wedstrijden vorige week

Wedstrijden vorige week

Type Nr Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Sporthal Uitslag Sets
DAMES PROMO 3A
Za 26/11/2022
20:00
ODP3A
Competitie
Zovoc LIEVEGEM A
-
3
-
1
25/6, 25/21, 17/25, 25/17
Reserven: 3 - 0
Comp ODP3A Za 26/11/2022 20:00 Zovoc LIEVEGEM A VC Belvoc BELSELE A Z9 3 - 1 25/6, 25/21, 17/25, 25/17
DAMES PROMO 4B
Za 26/11/2022
20:00
ODP4B
Competitie
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B
-
0
-
3
12/25, 21/25, 22/25
Reserven: 0 - 3
Comp ODP4B Za 26/11/2022 20:00 VC Flygha GREMBERGEN-HAMME B VC Belvoc BELSELE B G3 0 - 3 12/25, 21/25, 22/25
HEREN PROMO 2
Za 26/11/2022
20:00
OHP2
Competitie
-
BMV BEVEREN-MELSELE B
3
-
0
25/22, 25/22, 25/18
Reserven: 3 - 0
Comp OHP2 Za 26/11/2022 20:00 VC Belvoc BELSELE BMV BEVEREN-MELSELE B B6 3 - 0 25/22, 25/22, 25/18
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Za 26/11/2022
18:00
OJU13N2R1A
Competitie
-
BMV BEVEREN MELSELE
4
-
0
25/13, 25/15, 25/15, 25/20
Comp OJU13N2R1A Za 26/11/2022 18:00 VC Belvoc BELSELE B BMV BEVEREN MELSELE B6 4 - 0 25/13, 25/15, 25/15, 25/20
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 B
Za 26/11/2022
13:30
OJU13N2R1B
Competitie
JTV Dero ZELE-BERLARE B
-
1
-
3
22/25, 15/25, 25/21, 18/25
Comp OJU13N2R1B Za 26/11/2022 13:30 JTV Dero ZELE-BERLARE B VC Belvoc BELSELE A B3 1 - 3 22/25, 15/25, 25/21, 18/25
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Za 26/11/2022
15:00
OJU15N2R1A
Competitie
-
Vamos STEKENE-ST-GILLIS WS
3
-
1
25/23, 27/25, 25/22, 16/25
Comp OJU15N2R1A Za 26/11/2022 15:00 VC Belvoc BELSELE (+1) Vamos STEKENE-ST-GILLIS WS B6 3 - 1 25/23, 27/25, 25/22, 16/25
MEISJES U13 NIVEAU 1 - RONDE 1 A
Za 26/11/2022
16:00
OMU13N1R1A
Competitie
VC Flygha GREMBERGEN-HAMME A
-
3
-
1
25/15, 25/20, 12/25, 25/16
Comp OMU13N1R1A Za 26/11/2022 16:00 VC Flygha GREMBERGEN-HAMME A VC Belvoc BELSELE (+1) G3 3 - 1 25/15, 25/20, 12/25, 25/16
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 D
Za 26/11/2022
15:00
OMU13N2R1D
Competitie
Asterix Avo BEVEREN C
-
0
-
4
24/26, 15/25, 15/25, 15/25
Comp OMU13N2R1D Za 26/11/2022 15:00 Asterix Avo BEVEREN C VC Belvoc BELSELE (+1) B10 0 - 4 24/26, 15/25, 15/25, 15/25
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1 A
Za 26/11/2022
16:00
OMU17N2R1A
Competitie
-
Nidak NIEUWKERKEN (+1)
1
-
3
29/27, 9/25, 13/25, 18/25
Comp OMU17N2R1A Za 26/11/2022 16:00 VC Belvoc BELSELE Nidak NIEUWKERKEN (+1) B6 1 - 3 29/27, 9/25, 13/25, 18/25
MEISJES U19 - RONDE 1 A
Za 26/11/2022
15:00
OMU19R1A
Competitie
-
Asterix Avo BEVEREN
2
-
3
25/21, 16/25, 22/25, 25/21, 10/15
Comp OMU19R1A Za 26/11/2022 15:00 VC Belvoc BELSELE Asterix Avo BEVEREN B6 2 - 3 25/21, 16/25, 22/25, 25/21, 10/15
Klik hier voor alle wedstrijden van dit seizoen

↓ Lid worden? ↓

Ben je enthousiast geworden?

Wil je ook lid worden?

Of eens een proeftraining volgen?

Dat kan!

↓ Ploegen ↓

↓ Sporthallen ↓

Heeft u een vraag, vul het formulier in en u krijgt zo snel mogelijk van ons een antwoord. U kunt ook telefonisch contact opnemen met de voorzitter of de secretaris.

Voorzitter Jos Muyldermans 0479/55 03 52
Secretaris Annie Hilgert 03/772 57 56





    Onze thuiswedstrijden worden gespeeld in

    SPORTHAL DE KLAVERS
    St.-Andriesstraat 10
    9111 BELSELE

    Trainingen vinden ook plaats in

    SPORTHAL TER BEKE
    Vleeshouwerstraat 9
    9112 SINAAI