Familiequiz – 17 november 2023
Dit jaar organiseren wij opnieuw onze gezellige Quiz avond ! Alle thema’s komen aan bod met een heerlijke volleybaltwist.
Lees verder →Dit jaar organiseren wij opnieuw onze gezellige Quiz avond ! Alle thema’s komen aan bod met een heerlijke volleybaltwist.
Lees verder →Na een opnieuw zeer geslaagde editie van ons wijn-evenement “Festival di Vino” delen wij zeer graag het bestelformulier voor onze wijnverkoop met jullie!
Lees verder →Wedstrijden deze week |
Wedstrijden deze week |
|||||||||
Type | Nr | Datum | Uur | Thuisploeg | Bezoekers | Sporthal | Uitslag | Sets | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 30/03/2024
16:30
OJU13N2R2b
Competitie
Lindemans AALST
-
| Comp | OJU13N2R2b | Za | 30/03/2024 | 16:30 | Lindemans AALST | VC Belvoc BELSELE B | M11 | ||
Wedstrijden vorige week |
Wedstrijden vorige week |
|||||||||
Type | Nr | Datum | Uur | Thuisploeg | Bezoekers | Sporthal | Uitslag | Sets | ||
DAMES PROMO 3A
Za 23/03/2024
20:00
ODP3A
Competitie
Zovoc LIEVEGEM A
-
3
-
1
25/23, 25/22, 21/25, 25/19 Reserven: 2 - 1
| Comp | ODP3A | Za | 23/03/2024 | 20:00 | Zovoc LIEVEGEM A | VC Belvoc BELSELE B | Z9 | 3 - 1 | 25/23, 25/22, 21/25, 25/19 |
HEREN PROMO 2
Za 23/03/2024
20:30
OHP2
Competitie
-
SSJ HEMELVEERDEGEM B
3
-
2
25/19, 25/16, 18/25, 26/28, 15/10 Reserven: 2 - 1
| Comp | OHP2 | Za | 23/03/2024 | 20:30 | VC Belvoc BELSELE A | SSJ HEMELVEERDEGEM B | B6 | 3 - 2 | 25/19, 25/16, 18/25, 26/28, 15/10 |
JONGENS U13 NIVEAU 2 - RONDE 2b
Za 23/03/2024
15:30
OJU13N2R2b
Competitie
Volleyteam Real WETTEREN (+1)
-
1
-
3
25/22, 18/25, 19/25, 23/25
| Comp | OJU13N2R2b | Za | 23/03/2024 | 15:30 | Volleyteam Real WETTEREN (+1) | VC Belvoc BELSELE B | W4 | 1 - 3 | 25/22, 18/25, 19/25, 23/25 |
JONGENS U15 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
14:30
OJU15N2R2a
Competitie
-
Navok NAZARETH (+1)
3
-
1
22/25, 25/9, 25/14, 25/21
| Comp | OJU15N2R2a | Za | 23/03/2024 | 14:30 | VC Belvoc BELSELE (+1) | Navok NAZARETH (+1) | B6 | 3 - 1 | 22/25, 25/9, 25/14, 25/21 |
JONGENS U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
15:30
OJU17N2R2a
Competitie
Gimm-e Waasland KRUIBEKE
-
1
-
3
25/22, 17/25, 19/25, 11/25
| Comp | OJU17N2R2a | Za | 23/03/2024 | 15:30 | Gimm-e Waasland KRUIBEKE | VC Belvoc BELSELE | N4 | 1 - 3 | 25/22, 17/25, 19/25, 11/25 |
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2i
Za 23/03/2024
15:00
OMU13N2R2i
Competitie
Asterix Avo BEVEREN E
-
1
-
3
21/25, 25/15, 18/25, 15/25
| Comp | OMU13N2R2i | Za | 23/03/2024 | 15:00 | Asterix Avo BEVEREN E | VC Belvoc BELSELE B (+1) | M5 | 1 - 3 | 21/25, 25/15, 18/25, 15/25 |
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2a
Za 23/03/2024
18:00
OMU17N2R2a
Competitie
-
Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B
1
-
3
22/25, 22/25, 6/25, 27/25
| Comp | OMU17N2R2a | Za | 23/03/2024 | 18:00 | VC Belvoc BELSELE B (+1) | Vamos STEKENE-SINT-GILLIS-Ws B | B6 | 1 - 3 | 22/25, 22/25, 6/25, 27/25 |
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 2c
Za 23/03/2024
15:00
OMU17N2R2c
Competitie
Eevoc ERTVELDE-EVERGEM B
-
2
-
3
20/25, 25/18, 25/21, 24/26, 10/15
| Comp | OMU17N2R2c | Za | 23/03/2024 | 15:00 | Eevoc ERTVELDE-EVERGEM B | VC Belvoc BELSELE A | E5 | 2 - 3 | 20/25, 25/18, 25/21, 24/26, 10/15 |
HEREN PROMO 3 - PLAY OFF 9-13
Zo 24/03/2024
14:00
OHP3-PO3
Competitie
Griffoenen STEENHUIZE B
-
1
-
3
17/25, 23/25, 25/17, 23/25 Reserven: 0 - 3
| Comp | OHP3-PO3 | Zo | 24/03/2024 | 14:00 | Griffoenen STEENHUIZE B | VC Belvoc BELSELE B | S8 | 1 - 3 | 17/25, 23/25, 25/17, 23/25 |
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 24/03/2024
11:30
OMU13N2R2d
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN (+1)
-
1
-
3
20/25, 16/25, 22/25, 25/15
| Comp | OMU13N2R2d | Zo | 24/03/2024 | 11:30 | Nidak NIEUWKERKEN (+1) | VC Belvoc BELSELE A (+1) | N4 | 1 - 3 | 20/25, 16/25, 22/25, 25/15 |
MEISJES U15 NIVEAU 2 - RONDE 2d
Zo 24/03/2024
11:30
OMU15N2R2d
Competitie
Nidak NIEUWKERKEN B
-
1
-
3
21/25, 14/25, 25/21, 17/25
| Comp | OMU15N2R2d | Zo | 24/03/2024 | 11:30 | Nidak NIEUWKERKEN B | VC Belvoc BELSELE (+1) | N4 | 1 - 3 | 21/25, 14/25, 25/21, 17/25 |
Klik hier voor alle wedstrijden van dit seizoen |
Heeft u een vraag, vul het formulier in en u krijgt zo snel mogelijk van ons een antwoord. U kunt ook telefonisch contact opnemen met de voorzitter of de secretaris.
Voorzitter | Jos Muyldermans | 0479/55 03 52 |
Secretaris | Annie Hilgert | 03/772 57 56 |
Onze thuiswedstrijden en de meeste trainingen vinden plaats in
SPORTHAL DE KLAVERS
St.-Andriesstraat 10
9111 BELSELE
Trainingen vinden ook plaats in
SPORTHAL TER BEKE
Vleeshouwerstraat 9
9112 SINAAI
SPORTHAL BIO BROEDERS
Weverstraat 23
9000 SINT-NIKLAAS